• +90 (532) 136 8203
  • info@edgegemi.com

Gemi & Tamir ve Bakımı

Edge Gemi olarak 7/24 fiyat avantajı ile bütün Türk limanlarında, yüzer durumda, açıkta, demirleme sahalarında, tersanelerde havuzlama ve iskele tamirleri de dâhil tamir, bakım, yenileme ve inceleme hizmetleri vermekteyiz.

Gemi Tamiri Yönetim Hizmetleri

Müşterilerimize Türkiye’de rutin bakım ve/veya tamir ihtiyaçlarının yanı sıra en karmaşık hasar tamirleri için anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

Ek olarak Türkiye’de yoğun sac ve çelik tamirleri – yenileme veya acil tamir işleri gerçekleştirmekteyiz.

Armatör temsilcilerinin talepleri doğrultusunda havuzlanacak gemilerin tamir ve bakım işlerinin planlanmasını, organizasyonunu ve süreç yönetimini gerçekleştirmekteyiz. Elektirik bakım onarım Arıza Plc otomasyon Kablolama(Sac tamir/yenileme işleri, boru yenileme işleri, donatım işleri, raspa ve boya uygulamaları, şaft & pervane söküm/bakım işleri, pompa bakım/yenileme işleri, valf bakımları, ana ve yardımcı makinaların bakım işleri, kazan temizleme işleri, elektrik işleri, izolasyon işleri, eşanjör temizlik/tamir işleri, seyir cihazları bakımları, güvenlik malzemelerinin bakımları, vb.)


  • Gemi & Tamir Bakımı

    Edge Gemi olarak 7/24 fiyat avantajı ile bütün Türk limanlarında, yüzer durumda, açıkta, demirleme sahalarında, tersanelerde havuzlama […]

  • Gemi Elektrik & Elektronik Donatımları

    Yeni İnşaa Gemilerinin Elektrik ve Elektronik Donatımları (Tanker, Kuruyük, Yat ve […]

  • İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

    “Önce İnsan ve Güvenlik” prensibimiz, kazaları-meslek hastalıklarını-olağandışı yaralanma ve […]